ТОВ UTAGRO: 8 років європейської якості комбікормів
30.03.2018

ТОВ UTAGRO: 8 років європейської якості комбікормів

Часто ми чуємо, що компанія отримала інвестиції з-за кордону і почала успішно розвиватися в Україні. Проте є й такі, що були засновані в Україні і вийшли на європейський рівень розвитку власними зусиллями. UTAGRO — яскравий тому приклад. Заснована людиною, яка виросла на Рівненщині і розвиває бізнес в Україні, інвестуючи винятково свої знання та досвід, здобутий в Європі. Саме тому сьогодні UTAGRO — синонім високих стандартів якості комбікормів і кормових добавок.

Компанія цьогоріч святкує 8 років з дня заснування. Здавалося б, ця дата не така вже й велика. Проте нині криза торкнулася насамперед малого й середнього бізнесу. Тож 8 років у таких непростих умовах — вже досягнення. UTAGRO, незважаючи на складну ситуацію, будує європейський бізнес в Україні.

— Для UTAGRO принциповим є робота в Україні, співпраця з українськими господарствами, створення нових офіційних робочих місць та ефективна діяльність без копійки іноземних інвестицій, — розповів засновник та директор ТОВ UTAGRO Юрій Титечко.

У лютому 2017 р. введено в експлуатацію власний комбікормовий завод в с.Оженин Острозького району. Він оснащений сучасним обладнанням, має сертифіковане та автоматизоване виробництво і може видавати до 10 т готової продукції за годину. Саме завдяки цим показника та стабільній якості UTAGRO може гідно конкурувати з аналогічними заводами не тільки в Україні, а і по всій Європі.

Окрім того, на потужностях ТОВ UTAGRO є можливість виробництва комбікорму, БМВД, концентратів, преміксів для всіх видів тварин (свині, кури, ВРХ, вівці та ін.). Для цього використовуються власновирощені та закуплені зернові, а контроль якості сировини та готової продукції забезпечується на всіх стадіях виробництва.

Наразі в UTAGRO працює офіційно близько 50 осіб. Компанія пишається тим, що ніколи не платила зарплат у конвертах і поважає кожного працівника, вкладаючи в розвиток.

— Наш колектив — основа бізнесу, — пояснює Юрій Титечко. — У своїй роботі ми дотримуємося принципу доброзичливості та відповідальності. Наші менеджери працюють з кожним господарством індивідуально, враховуючи потреби та особливості поголів’я тварин в кожному окремому випадку, пропонуючи та готуючи рецептури для продажу.

Вісім років існування — це вісім років гарантії надійної співпраці.

За матеріалами: "Рівне Вечірнє" від 29 березня 2018 року https://rivnepost.rv.ua/news/tov-utagro-8-rokiv-ev...


Партнерство з найкращими - співпраця Denkavit та UTAGRO
11.09.2019

На початку вересня відбулася чергова зустріч директора ТОВ UTAGRO Юрія Титечка та регіонального менеджера по

...
Детальніше
Маркетолог UTAGRO спікер та модератор на IV Форумі
28.08.2019

ГрупаКомпаній "ПроАгро Груп" 28 серпня провела IV Форум "Агромаркетинг-2019". Захід відбувся у столичному Гольф-Центрі та

...
Детальніше
Менеджерська нарада UTAGRO
27.08.2019

Щоквартально менеджери з усіх регіонів України з'їжджаються до Рівного на нараду.
Ціль заходу:
- ознайомлення

...
Детальніше
Саміт високоефективних організацій
29.09.2019

Співробітники UTAGRO відвідали Саміт високоефективних організацій. Саміт організований Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) у м.

...
Детальніше
СВИНОКОМПЛЕКС 2019 СКЛАДОВІ ПРИБУТКОВОСТІ
26.09.2019

Запрошуємо відвідати 2-3 жовтня 2019 року м.Київ міжнародну конференцію СВИНОКОМПЛЕКС 2019 СКЛАДОВІ ПРИБУТКОВОСТІ на стенд

...
Детальніше
XV Міжнародна конференція і виставка
19.09.2019

Команда UTAGRO найближчі три дні працюватиме на щорічній XV Міжнародній конференції і виставці "Птахівництво-2019".

UTAGRO

...
Детальніше
Щорічна робота з пайовиками
03.09.2019

Вдячні за довіру нашим пайовикам.
Виконуємо свої зобов'язання та проводимо розрахунок цього тижня.
З усіх

...
Детальніше
​Як 18 кг стартерного комбікорму можуть кардинально змінити ситуацію на фермі
04.08.2019

Скоростиглість (вік досягнення живої маси 100 кг) – один з найважливіших показників в промисловому свинарстві.

...
Детальніше
Нова лінійка комерційних концентратів HOG
05.08.2019

Представляємо вашій увазі нову лінійку комерційних концентратів HOG

  1. Концентрат для молодняка 25%
  2. Концентрат Мульти відгодівля
...
Детальніше