Denkavit / Денкавіт

Denkavit спеціалізується на кормах для молодняку і є постачальником спеціальних інгредієнтів і добавок для кормів для тварин. Вони надають знання і продукцію виробникам тваринницької продукції та постачальникам кормів для тварин в більш ніж 60 країнах зі своїх заводов в Нідерландах, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії. У Denkavit 500 000 телят, тому вони є провідними виробниками телятини.
Більше

MG2MIX

MG2MIX - незалежний французький виробник, що спеціалізується на виробництві преміксів для птиці, свиней, великої рогатої худоби та інших тварин та консультуванні з питань харчування тварин.

У команду MG2MIX входять висококваліфіковані фахівці, серед яких науковці, дієтологи, а також співробітники дослідницьких інститутів і лабораторій. Компанія має свій завод з виробництва продукції, а також надає ветеринарні послуги.

Більше
DSM Site company:https://www.dsm.com

DSM

DSM - це глобальна науково-дослідницька компанія, що спеціалізується на харчуванні, здоров'ї і стійкому способі життя. Їх мета - створити краще життя для всіх. Вони досягають цього, використовуючи всі наявні у них наукові та інноваційні можливості для вирішення деяких з найбільших світових проблем - створення цінності для клієнтів, акціонерів, співробітників і суспільства в цілому.

Більше

Evonik Industries

Evonik Industries - міжнародна промислова група компаній з Німеччини, є світовим лідером в основному напрямку діяльності - розробці та виробництві хімікатів спеціального призначення. Evonik активно працює в більш ніж 100 країнах світу. У компанії працює понад 34.000 осіб. У 2018 фінансовому році виручка компанії склала 15 млрд євро, а прибуток (з урахуванням EBITDA) - близько 2,6 млрд євро.

Більше

Lacto Production

LACTO PRODUCTION - сімейний бізнес, розташований у центрі провідного молочного регіону Європи (Франція).
Постачальник ЗЦМ.

Більше