КОНЦЕПЦІЯ ГОДІВЛІ КОМПАНІЇ UTAGRO – ЦЕ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ!
04.04.2022

КОНЦЕПЦІЯ ГОДІВЛІ КОМПАНІЇ UTAGRO – ЦЕ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ!

Максимальне розкриття генетичного потенціалу тварин можливе без залучення антибіотиків і стимуляторів росту. Для цього необхідно зберегти високий статус здоров’я поросяти та забезпечити необхідними для його розвитку і росту поживними речовинами в формі збалансованих кормів. Спеціалісти UTAGRO мають бачення та розроблений підхід до кожного періоду, кожного раціону, так щоб вони наче пазли збирали картину здорової та високопродуктивної тварини.

1. Турбота про порося починається ще з ембріонального періоду. Адже правильна й повноцінна годівля свиноматки буде прямо впливати на стан новонародженого поросяти. Авітамінози або нестача мікроелементів можуть ніяк не позначитися на зовнішньому вигляді свиноматки, а от для ембріонів які стрімко ростуть і розвиваються це має вирішальне значення. Всі продукти (премікси, БМВД, готові корми на основі преміум лінійки Porker) для свиноматок, виробництва UTAGRO, мають однаковий сталий набір вітамінів та мікроелементів високої якості, що повністю забезпечує потреби тварини незалежно від процесів кормоприготування (грануляція, обробка паром, змішування з іншими компонентами) та умов зберігання. Тому використовуючи раціони для холостих та поросних свиноматок, наші клієнти отримують прогнозований результат – гарно розвинене та активне новонароджене порося з оптимальною живою вагою.

2. Лактаційний період. Після народження (особливо перший тиждень), життя і продуктивність поросят будуть повністю залежати від кількості та якості молока матері. Отже, ми адаптуємо під кожну ферму та рекомендуємо загальну схему годівлі свиноматок в родильному приміщенні, що забезпечує легкий перебіг пологів, необхідну кількість молозива в першу добу, оптимальне споживання корму та протікання лактації з 2 по 28 день. Дотримуючись правил розгодовування свиноматок, можна уникнути таких явищ як ММА та гіпотермія, зберігаючи молочні залози та репродуктивні органи свиноматки від запалення, а це дає гарантію максимального забезпечення поросят молоком.

3. Годівля підсисних поросят. Сучасна генетика у свинарстві має постійний рух. Багатоплідність багатьох стад сьогодні сягає 16 і більше новонароджених поросят на опорос. На жаль, розвиток молочних залоз свиноматки не відбувається так швидко і продуктивність на сьогодні становить близько 12 л молока на добу. А потреби поросят старше 2 тижнів становлять близько 1,0-1,4 л молока на 1 голову/доба. Отже поросята потребують 14-18 л, а мають лише 12 л, це і є головним фактором що впливає на вагу поросят при відлученні на фермах з високим багатопліддям.

Як тільки пік ефективності молозива проходить або кількість молока є недостатнім для задоволення потреб всього гнізда на допомогу приходять ЗЦМ, які показують високі результати.

Перший замінник молока для поросят Pigletop Sl System (дається з 1 по 12 день) у своєму складі містить 23% сирого протеїну і 18% жиру та має ряд переваг:

 • Містить дуже високий відсоток молочних продуктів → легкозасвоюваний протеїн гарантує високу продуктивність поросят та стабільний приріст маси;
 • Ретельно підібраний жир → додає енергію для швидкого зростання;
 • Вітаміни та мінерали → містить збалансований комплекс важливих для зростання та розвитку поросят;
 • Надійність → стабільна та незмінна якість підходить як для споживання з відра, так і для автоматичних систем годування;
 • Має приємний смак та запах;
 • Безпека травлення → містить пробіотик (Enterococcus Faecium), який діє як захисний бар`єр для мікрофлори кишечника;
 • Сприяє збереженню поросят в підсосний період.

Молочний концентрат Lacto Baby Milk 18-18 System (використовується з 13 дня і до відлучки) – це ретельно збалансована за спеціальною рецептурою молочних інгредієнтів та основних поживних речовин, для сприяння приросту поросят без зайвих жирових відкладень. Надзвичайно смачний, з високим вмістом легко засвоюваного молочного білка. Містить 43% лактози (швидко доступної енергії) та високого вмісту жиру й відповідає потребам поросят, прискорюючи їх розвиток. Lacto Baby Milk 18-18 має стабільний склад, який гарантує безпечний старт, хороший рівень споживання, високий ріст та якість м’яса. Переваги:

 • Оптимальна засвоюваність завдяки високому вмісту молочного білка;
 • Запобігає діареї;
 • Сприяє швидкому зростанню;
 • Має чудовий смак та запах;
 • Надійна та незмінна якість;
 • Позитивні економічні результати.

Крім того, UTAGRO має у своєму асортименті унікальний спеціальний молоковмісниий продукт Mellow Go – який здатний компенсувати нестачу молока в підсисний період. При споживанні поросята отримують достатню кількість поживних речовин для своїх потреб. Також продукт виконує ранню стимуляцію розвитку ферментної системи, що в подальшому вплине на якість перетравлювання (конверсії корму), та готовність поросят до споживання сухих кормів після відлучення. Його ефективність з 5 по 21 день досить вагома. При чому додатково він має особливу перевагу у формі подачі – продукт є сухим і вимагає менше затрат часу працівників та подачу продукту та контролю чистоти мисок.

4. Престартерний корм та період відлучення. UTAGRO дотримується політики – безпечна відлучка, без використання антибіотиків. Нами був розробилений власний престартерний корм Tyke, з мікрогранулою всього 2 мм.

Його особливості:

 • Рекомендовано застосовувати з 7 по 42 дні.
 • Складений відповідно до фізіологічного стану травної системи поросяти в даний час.
 • Високоякісні легко перетравні компоненти з дотриманням ідеального співвідношення незамінних амінокислот
 • Сприяє розвитку ферментної системи, що готова перетравлювати сухі корми.
 • Смакові властивості дають високе споживання корму, уникаючи спаду продуктивності при відлучці.

Цей якісний та безпечний продукт ідеально створений для українського ринку і підходить як прикорм так і для годівлі поросят після відлучення, а при дотриманні технологічних норм (налаштований мікроклімат, годівниці, поїлки), відлучка проходить легко з мінімальним стресом для поросят.

Схема годівлі продуктами від UTAGRO

5. Дорощування. Знаючи що ферментна система поросят стабілізується тільки на 8-10 тиждень життя, відповідно до можливостей організму тварини в період 6-8 тижня ми рекомендуємо використання рецепту на базі концентрату Porker 15%. Який містить легкозасвоювані протеїни рослинного та тваринного походження, а саме - молочні продукти, рибне борошно та картопляний протеїн. Хороша засвоюваність продукту, мінімізує попадання неперетравлених решток у товстий відділ кишківника, що в свою чергу може стати поживним середовищем для патогенів (колібактерія, сальмонела, бордетелла, та ін.).

10 тиждень поросят – це найбільш важливий період для закладення м’ясних якостей, тому що в цей час йде активний розвиток м’язових волокон. При порушенні балансу, частина поживних речовин може бути відкладена в жирову тканину, що може стати причиною раннього осалення туші. Наша ціль – середньодобовий приріст вище 550 г та конверсія корму нижча за 1,6 кг, тому доцільним буде перехід на раціони з використанням Porker 4% або Porker 2,5%- це продукти, що містить високі рівні необхідних вітамінів та амінокислот, що у поєднанні із наявною на господарстві сировиною, створять повноцінні раціони для правильного росту та розвитку поросят.

6. Гроверний період – це період основного будівництва складових частин туші, збільшення середньодобових приростів з 660 г до 1000 г (і більше) через зростання споживання корму від 1,5 кг до 2,5 кг на добу. Саме від якості гроверного корму буде залежати пропорційне співвідношення м’язової, кісткової та жирової тканини, а саме – показники м`ясного виходу з туші, товщина шпику, забійний вихід, розвиток окосту та балику. Компанією UTAGRO було розроблено спеціальну лінійку продуктів Porker 3% та Porker 2,5% - набір вітамінів і мікроелементів, що забезпечують процеси засвоєння поживних речовин та ріст і розвиток тканин організму. Раціони з використанням даних продуктів – забезпечують баланс енергії, протеїну, перетравних амінокислот та поживних речовин що гарантуватиме отримання прогнозованих високих результатів.

7. Фініш – період набору маси. В цей період продуктивність уже сформована (розвинені м’язові волокна, середньодобовий приріст доходить свого піку). Ціль фінішного періоду – підтримати динаміку продуктивності задану на гровері, але за рахунок дешевших раціонів. Саме фінішний корм диктує економіку відгодівлі – адже в процентному співвідношенні його буде спожито найбільше у порівнянні з іншими рецептами (старт та гровер). В цей період ідеально спрацьовують продукти лінійки Porker 2,5%, адже вони мають стабільну формулу вітамінів та мікроелементів, що повністю забезпечує потреби організму поросяти. В залежності від генетики, статі, технології утримання, ми формуємо поживність раціону щодо поставлених цілей від господарства: мінімальна собівартість на 1 кг приросту, якість м’яса, склад туші, забійна вага, та ін.


Ми розуміємо що потрібно поросятам у окремі періоди їх життя і формуємо продукти що ідеально підходять фізіологічним потребам і можливостям. Продукти Компанії UTAGRO створені і працюють для отримання максимальної продуктивності тварин природнім шляхом. Адже тварини завжди хочуть проявляти свою продуктивність максимально і дати їм це зробити або обмежити, буде залежати тільки від людей.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У UTAGRO
19.05.2022

У #UTAGRO_team відзначили #ДеньВишиванки2022

Вишиванка – це вічно сучасний та модний елемент гардеробу. Це горокракс

...
Детальніше
ЗРУЧНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ПРАЦІВНИКАМИ MELLOW GO
15.04.2022

Ключовою перевагою Mellow Go є зручність застосування працівниками. М'які гранули легко дозувати в будь-яку годівницю

...
Детальніше
КОНЦЕПЦІЯ ГОДІВЛІ КОМПАНІЇ UTAGRO – ЦЕ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ!
04.04.2022

Максимальне розкриття генетичного потенціалу тварин можливе без залучення антибіотиків і стимуляторів росту. Для цього необхідно

...
Детальніше
ВАЖЛИВІСТЬ ПЛАВНОГО ПЕРЕХОДУ ВІД ПІДГОДІВЛІ ДО КОРМУ ДЛЯ ВІДЛУЧКИ
30.03.2022

Фаза відлучення є, мабуть, найважливішим етапом в житті поросят. У них відбирається основне джерело живлення

...
Детальніше
ТРИМАЄМО ЦІНИ НА ДОВОЄННОМУ РІВНІ
23.03.2022

В наших руках майбутнє України!

В той час як іноземні компанії починають підіймати ціни, ми

...
Детальніше
UTAGRO: НЕСЕМО СПІЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ КРАЇНИ
17.03.2022

Три тижні Україна протистоїть військовій агресії росії. Ми тримаємо оборону та беремо участь у забезпеченні

...
Детальніше
ВПЛИВ ГОДІВЛІ ПОРОСЯТ МОЛОКОМ ПІСЛЯ ВІДЛУЧЕННЯ
22.03.2022

Нещодавнє дослідження, проведене на свинофермі, дослідницькому центрі Denkavit, показало, що догодовування поросят молоком дуже позитивно

...
Детальніше
АЛЬТЕРНАТИВА ОКСИДУ ЦИНКУ В РАЦІОНАХ ПОРОСЯТ
14.03.2022

Довгий час додавання оксиду цинку в раціон поросят було одним зі способів боротьби з діареєю

...
Детальніше
​Війна не минає нікого!
27.02.2022

Поки агресор називає останні 4 дні миротворчою операцією ми впевнено заявляємо світові - це війна.

...
Детальніше